Tworzenie katalogów

Zapewnimy Ci narzędzia do rozbudowy Twojej bazy klientów. Stworzymy zawartość katalogu reklamowego, który nie tylko przyciągnie potencjalnych klientów, ale także wzmocni pozycję Twojej marki. Jeśli planujesz precyzyjnie dostosować swoją ofertę do oczekiwań klientów, katalog reklamowy może być kluczowym elementem tej strategii. Jest to efektywny sposób na generowanie cennych leadów sprzedażowych.

od 450zł netto za 1000 znaków ze spacjami

Katalog reklamowy to wyjątkowy sposób prezentacji Twojej oferty. Może być wykorzystany jako narzędzie marketingowe, które z łatwością dostarcza szczegółowe informacje o Twoich produktach lub usługach. Klienci doceniają możliwość szybkiego i łatwego dostępu do takich informacji i często są skłonni podzielić się swoimi danymi w zamian za wartościowe treści.

Przygotowany przez nas katalog będzie zawierał atrakcyjne i przekonujące opisy, które zwiększą zainteresowanie Twoją ofertą i zachęcą klientów do dalszego eksplorowania możliwości współpracy z Twoją firmą.

Dlaczego warto nam zaufać?

Copy That jest zespołem młodych, ale doświadczonych copywriterów i redaktorów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego klienta oraz każdego projektu. Wspólnie tworzymy zgrany zespół podejmujący się każdego wyzwania.

Współpraca bez rozczarowań

U nas nie ma miejsca na nieporozumienia czy frustrację. Dzięki naszemu wyjątkowemu podejściu, które bazuje na bliskim kontaktu i pełnym zrozumieniu Twoich potrzeb, aż 95% naszych klientów mówi o pełnej satysfakcji z osiągniętych wyników. Przekonaj się, jak łatwo możemy razem osiągnąć sukces!

Zwiększenie widoczności w sieci

Posiadamy wiedzę z zakresu optymalizacji treści pod kątem SEO. Dzięki temu nasze teksty nie tylko skutecznie wspierają osiągnięcie Twoich głównych celów, lecz również przyczyniają się do wzrostu widoczności Twojej marki w wyszukiwarce Google.

Indywidualne podejście

Pragniemy zgłębić Twoje oczekiwania oraz cele. Operując językiem, który jest bliski Twoim klientom, staramy się dotrzeć do ich emocji i pobudzić do podjęcia konkretnych działań. Co istotne, w ramach naszego profesjonalnego podejścia, oferujemy możliwość bezpłatnych korekt tekstu, które zostaną zrealizowane w ciągu krótkiego okresu, nieprzekraczającego dwóch dni.

Katalog jest narzędziem, które działa bez przerwy

Czy zdajesz sobie sprawę z nieocenionej wartości, jaką niesie ze sobą dobrze zaprojektowany katalog reklamowy? Jego magia tkwi w ciągłej pracy na rzecz Twojej firmy, nie wymagając od Ciebie stałej uwagi czy interwencji. Katalog, starannie przygotowany i wypełniony atrakcyjnymi ofertami, staje się Twoim ambasadorem w świecie klientów, zarówno w ich domach, jak i biurach.

Każda strona, każdy produkt czy usługa zawarta w katalogu, to nie tylko prezentacja Twojej oferty, ale także okazja do nawiązania głębszej relacji z odbiorcą. Klienci, przeglądając strony katalogu, zanurzają się w świecie Twojej marki, ucząc się jej wartości, misji i oferty. To doświadczenie, które pozostaje i rezonuje, prowadząc często do podjęcia decyzji zakupowych.

A co, jeśli katalog zostanie udostępniony w formie cyfrowej? Otóż, jego zasięg rośnie eksponencjalnie. Dzięki możliwościom, jakie niesie ze sobą internet, Twoja oferta może trafić do klientów na całym świecie, w każdej chwili, niezależnie od strefy czasowej czy granic geograficznych. Wirtualny katalog jest zawsze dostępny, zawsze gotowy, aby prezentować Twoje produkty w najlepszym świetle.

Decydując się na stworzenie katalogu reklamowego, masz pełną kontrolę nad tym, jak Twoja oferta zostanie przedstawiona. To Ty wybierasz, które produkty zostaną wyróżnione, jakie historie opowiedziane, jakie emocje wywołane. To narzędzie, które, choć pozornie statyczne, tętni życiem i energią Twojej marki, przyciągając i zatrzymując uwagę odbiorców, skłaniając ich do dalszego odkrywania i, ostatecznie, do zakupu.

Oferuj ekskluzywne materiały, aby przyciągnąć klientów

Katalog promocyjny to wyjątkowe narzędzie w arsenale strategii marketingowej, klasyfikowane jako materiał reklamowy najwyższej klasy. Prezentuje on zróżnicowaną zawartość, która wyróżnia się głębią treści i jest skrojona na miarę oczekiwań odbiorcy.

W kontekście działań promocyjnych katalog taki często funkcjonuje jako „ekskluzywna” treść, zarezerwowana dla specjalnie wybranej grupy odbiorców. To jak oferowanie wyselekcjonowanych materiałów, gdzie danymi kontaktowymi klientów można obracać jak walutą.

Jeżeli Twoim celem jest zbudowanie solidnej bazy danych klientów, to informacje takie jak adres e-mail czy numer telefonu mogą okazać się bardziej wartościowe niż bezpośrednie przychody. Zgromadzenie tych danych umożliwia nawiązanie dalszej komunikacji z klientem, z jego pełną zgodą, otwierając możliwości dla bardziej spersonalizowanych działań marketingowych. W takim kontekście katalog promocyjny, wypełniony atrakcyjnymi obrazami i przekonującymi opisami, transformuje się w medium nie tylko informujące o Twojej ofercie, ale także budujące silne i długotrwałe relacje z klientami.

Nie tylko mechanizm pozyskiwania potencjalnych klientów

Broszura promocyjna to potężne narzędzie, które amplifikuje wyniki strategii marketingowych w sieci. Choć jej kluczowym zadaniem jest akwizycja potencjalnych klientów, opracowanie takiej broszury oferuje o wiele więcej zalet.

Choć wykorzystujemy sprawdzone techniki sprzedażowe, robimy to z umiarem. Skupiamy się na wywoływaniu emocji, ponieważ to one są katalizatorem decyzji zakupowych. Nie obiecujemy jednak złotych gór, stawiamy na autentyczność i uczciwość, aby klient dokonał świadomego wyboru.

Nasze podejście łączy w sobie psychologię sprzedaży z autentycznością i szacunkiem dla klienta. Wierzymy, że to klucz do budowania trwałych relacji i osiągania wyjątkowych wyników sprzedażowych.

 1. 1

  Ugruntowanie pozycji autorytetu w branży

  Przez oferowanie katalogów reklamowych wypełnionych wartościowymi informacjami, dostarczasz treści, które są istotne dla Twoich klientów. W ten sposób umacniasz swoją pozycję jako autorytet w dziedzinie, co sprzyja budowie pozytywnego wizerunku i zaufania wśród odbiorców.

 2. 2

  Niskokosztowa promocja marki

  Katalogi, bogate w atrakcyjne elementy wizualne i wartościowe treści, mają potencjał, by być chętnie przeglądane i udostępniane online. Możliwość ich szerokiego rozpowszechnienia w sieci działa jak magnes, przyciągając nowych zainteresowanych – potencjalnych klientów, przy relatywnie niskich kosztach.

 3. 3

  Stymulacja wzrostu sprzedażyi

  Akwizycja nowych kontaktów, solidna reputacja jako ekspert w branży oraz zasięg do większej liczby odbiorców – wszystko to czyni katalog reklamowy inwestycją, która sprzyja zwiększeniu sprzedaży. Wzrasta zainteresowanie Twoją ofertą, co bezpośrednio przekłada się na wyższe przychody.

Szukasz wszechstronnej obsługi w zakresie projektowania katalogu?

Jesteśmy tu, aby Ci pomóc. Nasze usługi obejmują nie tylko tworzenie treści, ale również odciążą Cię od zadań związanych z projektowaniem graficznym i układem. Opracujemy katalog reklamowy w dowolnym formacie, dostosowanym do Twoich potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu unikniesz problemów związanych z dostępnością treści dla odbiorców z powodu ograniczeń technicznych.

Zaufaj nam, a odkryjesz, że efektywność katalogu reklamowego nie ogranicza się tylko do prezentacji produktów czy usług.

Podziel się z nami szczegółami dotyczącymi Twojej oferty, a my przejmiemy kontrolę nad resztą procesu. Stworzymy materiały, które będą maksymalnie przyciągające uwagę – od okładki po ostatnią stronę.

Zaprojektujemy je tak, aby spełniały Twoje oczekiwania i odpowiadały na potrzeby potencjalnych klientów. Dzięki temu otrzymasz katalog, który zrobi piorunujące wrażenie i zostanie w pamięci odbiorcy na długo. A wywołane pozytywne skojarzenia naturalnie skierują potencjalnych klientów w Twoją stronę – gdy tylko zechcą skorzystać z usług specjalisty.

Zapoznaj się z naszą propozycją

Zainwestuj w skuteczny copywriting, zlecając redakcję treści witrynowych specjalistom w Copy That!

Nasz zespół doskonale rozumie, jakie cechy powinny posiadać angażujące treści, które mobilizują do pożądanych działań. Tworzenie tekstów dla stron internetowych to obszar, w którym się specjalizujemy każdego dnia. Dlatego oferujemy treści formułowane w języku korzyści, oddziałujące na odbiorcę. Nasze teksty uwzględniają aspiracje Twojej firmy, jednocześnie skupiając się na potencjalnym kliencie.

Pisanie treści z uwzględnieniem optymalizacji SEO nie stanowi dla nas tajemnicy. Wszystkie przygotowane przez nas treści są zoptymalizowane pod kątem wymogów Google, co przekłada się na ich większy potencjał w wynikach wyszukiwania.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, by otrzymać ofertę. Wycena jest bezpłatna i niezobowiązująca.