Brief

Drogi Odbiorco,

Niniejszy Brief umożliwi nam zorientowanie się w Państwa oczekiwaniach dotyczących tekstu, który przygotowujemy na Wasze zamówienie. Proces jego wypełniania nie powinien przekroczyć kilku minut.

Prosimy mieć na uwadze, że wszystkie dane przekazane za pośrednictwem tego Briefu są traktowane jako poufne. Będą wykorzystane wyłącznie przez Grupa Degie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w celu przygotowania propozycji oraz opracowania tekstu.

W przypadku, gdy pewne informacje wydają się zbędne, istnieje możliwość ich pominięcia. Jednakże gorąco zachęcamy do udzielenia odpowiedzi na jak największą liczbę pytań.

W razie jakichkolwiek pytań czy niejasności pozostajemy do Państwa pełnej dyspozycji.


Dlaczego warto nam zaufać?

Copy That jest zespołem młodych, ale doświadczonych copywriterów i redaktorów, którzy indywidualnie podchodzą do każdego klienta oraz każdego projektu. Wspólnie tworzymy zgrany zespół podejmujący się każdego wyzwania.

Współpraca bez rozczarowań

U nas nie ma miejsca na nieporozumienia czy frustrację. Dzięki naszemu wyjątkowemu podejściu, które bazuje na bliskim kontaktu i pełnym zrozumieniu Twoich potrzeb, aż 95% naszych klientów mówi o pełnej satysfakcji z osiągniętych wyników. Przekonaj się, jak łatwo możemy razem osiągnąć sukces!

Zwiększenie widoczności w sieci

Posiadamy wiedzę z zakresu optymalizacji treści pod kątem SEO. Dzięki temu nasze teksty nie tylko skutecznie wspierają osiągnięcie Twoich głównych celów, lecz również przyczyniają się do wzrostu widoczności Twojej marki w wyszukiwarce Google.

Indywidualne podejście

Pragniemy zgłębić Twoje oczekiwania oraz cele. Operując językiem, który jest bliski Twoim klientom, staramy się dotrzeć do ich emocji i pobudzić do podjęcia konkretnych działań. Co istotne, w ramach naszego profesjonalnego podejścia, oferujemy możliwość bezpłatnych korekt tekstu, które zostaną zrealizowane w ciągu krótkiego okresu, nieprzekraczającego dwóch dni.